فروشگاه سام پرفیوم

درباره ما

داستان سام پرفیوم

بخوانید

سام پرفیوم یه ایده خام نبود, سال ها تجربه پشت این اتفاق بوده و بعد از بررسی های بسیار در بازار به این نتیجه رسیدیم که امروز کشور با بحرانی مواجه شده, بحرانی به نام عرضه عطرهای تقلبی و فیک به خریدارانی که مظلوم واقع شده اند. ما برای ایرانی ارزش قائل شدیم و یه تیم تخصصی تشکیل دادیم و با رایزنی های بسیار تونستیم که عطر ها و تستر های اورجینال را از کشور های مبدا برای شما فراهم کنیم. در این مسیر سخت تنها همیاری شما بود که باعث دلگرمی ما شد و توانستیم با راه اندازی این فروشگاه و همکاری با فروشگاه های آنلاین بزرگ کشور بهترین کیفیت را با کمترین قیمت به دست شما عزیزان برسانیم.

سام پرفیوم همواره کنار شماست تا بهترین عطر را به شما معرفی کند.

عطرها از کجا میان؟

بخوانید

با توجه به بحران های فعلی که کشور با آنها دست به گریبان است و با توجه به تحریم هایی که در آن قرار داریم عملاً واردات عطر از خیلی کشور ها ممنوع و غیرممکن است و در این میان سودجویان و کلاهبرداران زیادی هستند که جیب خود را هر روز پرتر میکنند و عطر های پر شده در داخل کشور یا وارداتی از چین را به شما عرضه میکنند. در این میان سام پرفیوم به شما این اطمینان را میدهد که عطر های اورجینال ارائه شده در سایت ما از کشور های ترکیه و امارات وارد شده و عرضه میشوند و تیم کارشناسی ما بر پای اصالت و کیفیت این کالاها امضای ضمانت میزند.

تیم کارشناسی سام پرفیوم بیش از یک دهه فعالیت در حوزه عطر و پرفیوم داشته است.

پرفیوم

غلیظ ترین عصاره روغنی را ،پرفیوم(perfume) دارد که غلظت ان بین ۲۰ تا ۴۰% است. این عطرها ماندگارترین بوها را دارند و همچنین گرانترین نوع عطر است.

ادوپرفیوم

ادوپرفوم(Eau de Perfume) دومین غلظت بالا را دارد.که غلظت ان ۷ تا ۲۰% است. این عطر ماندگاری مناسبی دارد و به گرانی عطر پرفوم(perfume) نیست.

ادوتویلت

ادو توالت(Eau de Toilette) در حدود ۱ تا ۶% غلظت دارد .بوی نسبتاً ملایمی داردند و ماندگاری این عطر زیاد نیست و مجبور می شوید که در روز چند بار از ان استفاده کنید.

تیم سام پرفیوم

خبرنامه عضو شید!

فقط یک ثانیه طول می کشد تا اولین نفری باشید که در مورد آخرین اخبار سام پرفیوم می داند

    دنبال کنید مارو در اینستاگرام