فروشگاه سام پرفیوم

عطر تستر بدون جعبه فیک است!

عطر های تستر بدون جعبه که معمولاً با عنوان “عطر استوک اروپایی” در بازار ایران بفروش میرسد ۱۰۰ درصد تقلبی هستند و فروشندگان اینگونه عطر ها معمولاً از ترفند های گوناگونی برای مجاب کردن خریداران استفاده میکنند.

حرف آخرم رو اول بزنم بهتره, چیزی به عنوان عطر آنباکس و بدون جعبه اورجینال وجود ندارد!
  • یکی از رایج ترین ترفند های فروشندگان این است که ادعا میکنند در واردات این محصولات بدلایل گمرگی مجبور شده اند که جعبه های آنها را در مبدا معدوم کنند و بدون جعبه وارد کنند تا دردسرهای گمرگی کمتری برایشان داشته باشد! (کاملاً مزخرف است)
  • دیگر دلیل این است که اینها جعبه داشته اند و در حمل و نقل های دریایی تا برسد به دستم , جعبه هایشان یا خیس شده یا پاره شده یا در بین باری که من داشته ام یک محموله ای نشت کرده و همه جعبه ها را آلوده , خراب و یا نابود کرده است…! (کاملاً چرت!)

البته انقدر دلایل گوناگون براتون میارن که شاید بنده هم که سالها در این حوزه دارم فعالیت میکنم رو مجاب کنند, ولی در برابر تمام جواب ها باید محکم ایستاد و یه جمله ساده گفت که عطر بدون جعبه تقلبی است!

✔ هدف اصلی کمپانی های تولید عطر ,از تولید تستر چیست!؟

بر طبق اظهارات سایت بین المللی انجمن عطر جهانی: کمپانی ها تستر ها را برای معرفی محصولات خود به مشتری هایشان تولید و بسته بندی میکنند!

حالا اگه بخواهیم به بررسی تستر ها بپردازیم زمان بسیار میبره ولی خلاصه وار براتون میگم, تستر ها معمولاً از بسته بندی های ضعیف تری نسبت به نمونه اصلی خود برخوردار هستند ولی در شکل ظاهری و رایحه اصلی عطر تفاوتی با نمونه اصلی نمیکنند. برخی کمپانی ها حتی تستر های خود را جعبه هایی کاملاً مشابه نمونه اصلی ارائه میکنند ولی در نهایت تستر است!

البته تسترها گاهاً بدون درب توسط کمپانی ها بسته بندی میشودند تا از فروش آنها جلوگیری شود و گاهی هم درب دارند که البته بستگی به کمپانی تولیدکننده دارد و این مساله در اصل و فیک بودن تستر هیچ تاثیری ندارد. ولی باید بدانید که بر روی بسته بندی تسترها عنوان شده که غیرقابل فروش (Not For Sale) و فروش آن غیرقانونی است ولی بدلیل اینکه روز به روز قیمت عطر ها بالا میرود بیشتر مردم به تستر ها روی آورده اند و در این میان هم سودجویان زیادی با ترفند های گوناگون قصد فریب خریداران را دارند.

در مورد رایحه و ماندگاری تستر ها هم بحث های زیادی مطرح است که ما دوباره به سایت انجمن عطر جهانی رجوع کردیم و در آنجا عنوان شده که کمپانی ها برای معرفی عطر های خود باید از رایحه ی اصلی در تستر بکار بگیرند. یه سری از کمپانی ها تستر ها را بسیار غلیظ تر درست میکنند تا مشتری ها را ترقیب به خرید کالای برند خود بکنند و از سوی دیگر کمپانی های مطرحی هستند که برای صرفه جویی و تنها معرفی رایحه از غلظت تستر خود نسبت به نمونه اصلی میکاهند.

در همین راستا با مقاله ای بین المللی برخوردم که در آن ذکر شده بود باید غلظت تستر دقیقاً مشابه نمونه اصلی باشد و در غیر اینصورت تخلف و یا تقلبی در حال رخ دادن است!

الا ایحال در بازار ایران بهترین راهکاری که دارید این است که از سایت های معتبر و دارای اینماد خرید کنید و دقت کنید که هیچ تستر بدون جعبه و بسته بندی نخرید! همچنین دقت کنید یکی از سایت های خیلی مطرح در ایران که فروشنده های زیادی در آن اقدام به فروش کالا میکنند و ما نمیخواهیم نامی از این فروشگاه ببریم , معمولا تسترها و عطرهای تقلبی را با قیمت های خیلی گزافی بفروش میرساند و علت این امر این است که فروشندگان این فروشگاه زیرنظر نیستند و کیفیت کالاهای آنها توسط سایت اصلی تائید نمیشود.

کلام آخر: تستر و عطری بدون جعبه در هیچ کجای دنیا برای فروش وجود ندارد! (جز در ایران و توسط کلاهبرداران)

امیدواریم این مطالب برای شما مفید واقع شده باشه و در دام شیادانی که قصد دارند تا عطر های تقلبی را بدون جعبه به شما بفروشند نیوفتید.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.